Straipsnis - Juris Mediator
"Juris mediator" Vienija profesionalius teisininkus, advokatus, mediatorius kurie specializuodamiesi pasirinktose srityse teikia teisines konsultacijas ir paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims.
16857
page-template-default,page,page-id-16857,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Straipsnis

Sutartis – dviejų ar daugiau fizinių ar juridinių asmenų susitarimas sukurti, pakeisti ar nutraukti civilinius teisinius santykius, kai vienas ar keli asmenys įsipareigoja kitam asmeniui ar asmenims atlikti tam tikrus veiksmus (ar susilaikyti nuo tam tikrų veiksmų atlikimo), o pastarieji įgyja reikalavimo teisę.

Konsultuojame ir atstovaujame klientų interesus derybose dėl sutarčių sudarymo, analizuojame ir teikiame išvadas dėl įvairaus pobūdžio sutarčių. taip pat konsultuojame klientus dėl sutarčių sudarymo, vykdymo ir nutraukimo. klientui pageidaujant parengiame standartines ir individualias sutartis. jei sutarties šalys nesutaria, nesilaiko sutarčių sąlygų, galime pravesti mediaciją. jei ginčo šalys nesusitaria – paruošiame teisminius dokumentus dėl sutarčių nesilaikymo.