Apie mus - Juris Mediator
"Juris mediator" Vienija profesionalius teisininkus, advokatus, mediatorius kurie specializuodamiesi pasirinktose srityse teikia teisines konsultacijas ir paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims.
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Apie mus

Juris Mediator

“JURIS MEDIATOR” vienija profesionalius teisininkus, advokatus, mediatorius  kurie specializuodamiesi pasirinktose srityse teikia teisines konsultacijas ir paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims.
Tiesiogiai bedradarbiaujame su advokatais, notarais, antstoliais, turto vertintojais, audito ir buhalterinės apskaitos bendrovėmis, operatyviai derindami įvairių sričių specialistų patirtį bei profesines žinias, užtikriname visapusišką, kvalifikuotą  pagalbą.
Teisininkai, advokatai, mediatoriai specializuojasi tik savo srityse, dėl to yra geresni savo sričių specialistai, lyginant su plataus profilio teisininkais.

 

Mūsų paslaugos

 

MEDIACIJOS PASLAUGOS
ŠEIMOS TEISĖ
SUTARČIŲ TEISĖ
PAVELDĖJIMO TEISĖ
a

Apie mus kalba

Pirma konsultacija nemokama