Sutarčių teisė - Juris Mediator
Sutarčių teisės paslaugos Kaune. Sutartis – dviejų ar daugiau fizinių ar juridinių asmenų susitarimas sukurti, pakeisti ar nutraukti civilinius teisinius santykius, kai vienas ar keli asmenys įsipareigoja kitam asmeniui ar asmenims atlikti tam tikrus veiksmus (ar susilaikyti nuo tam tikrų veiksmų atlikimo), o pastarieji įgyja reikalavimo teisę.
15859
page-template-default,page,page-id-15859,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Sutarčių teisė

SUTARČIŲ TEISĖ

Sutarčių teisės paslaugos Kaune. Sutartis – dviejų ar daugiau fizinių ar juridinių asmenų susitarimas sukurti, pakeisti ar nutraukti civilinius teisinius santykius, kai vienas ar keli asmenys įsipareigoja kitam asmeniui ar asmenims atlikti tam tikrus veiksmus (ar susilaikyti nuo tam tikrų veiksmų atlikimo), o pastarieji įgyja reikalavimo teisę. Sutarčių teisės “Juris mediator” teisininkai iškilus ginčui pirmenybę teikia taikiam ginčo išsprendimui – teikia mediacijos paslaugas, jei nepavyksta iškilusį ginčą išspręsti taikiu būdu, teikia teisines konsultacijas kaip būtų galima apginti savo pažeistus interesus teismine tvarka.

 

 

“Juris mediator” teikiamos teisinės paslaugos sutarčių teisėje:

  • Konsultuojame ir atstovaujame klientų interesus derybose dėl sutarčių sudarymo;
  • Analizuojame ir teikiame išvadas dėl įvairaus pobūdžio sutarčių;
  • Konsultuojame klientus dėl sutarčių sudarymo, vykdymo ir nutraukimo;
  • Rengiame standartines ir individualias sutartis;
  • Teikiame mediacijos paslaugas. 

 

Turite klausimų sutarčių teisės srityje, skambinkite:

Tel.nr. :  +370 657 50014