Skolų išieškojimas ir prevencija - Juris Mediator
„Juris mediator“ skolų išieškojimo teisininkai konsultuoja ir padeda atgauti skolas ir siekia, jog kilę ginčai būtų išspręsti taikiai, kad Klientas patirtų kuo mažiau išlaidų finansine prasme ir sąnaudų laiko prasme. „Juris mediator“ skolų išieškojimo teisininkai – mediatoriai pirmiausia pasiūlo mediaciją, kad ginčo šalys bandytų taikiai išspręstų iškilusį ginčą, nes taikus sprendimas nulemia tolimesnius draugiškus santykius tarp skolininko ir kreditoriaus.
Skolų išieškojimas ir prevencija, skolu advokatai kaune, skolu teisininkai
15733
page-template-default,page,page-id-15733,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Skolų išieškojimas ir prevencija

Skolų išieškojimas ir prevencija„Juris mediator“ skolų išieškojimo teisininkai konsultuoja ir padeda atgauti skolas ir siekia, jog kilę ginčai būtų išspręsti taikiai, kad Klientas patirtų kuo mažiau išlaidų finansine prasme ir sąnaudų laiko prasme. „Juris mediator“ skolų išieškojimo teisininkai – mediatoriai pirmiausia pasiūlo mediaciją, kad ginčo šalys bandytų taikiai išspręstų iškilusį ginčą, nes taikus sprendimas nulemia tolimesnius draugiškus santykius tarp skolininko ir kreditoriaus. Jei mediacija nepavyksta ir skola negrąžinama „Juris mediator“ skolų išieškojimo teisininkai, įvertinę skolą įrodančius dokumentus bei patikrinę skolininko finansinę situaciją nustato, kokie teisiniai veiksmai ir priemonės yra reikalingi skolai atgauti.

 

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas – tai pigiausias ir greičiausias būdas kreditoriui atgauti savo lėšas iš skolininko nepatiriant papildomų išlaidų. Pateikus antstoliui skolos faktą pagrindžiančius dokumentus, antstolis atliks veiksmus būtinus užtikrinti tinkamą ir greitą skolos išieškojimą. Ikiteisminis skolų išieškojimas leidžia kreditoriui išvengti bylinėjimosi teisme išlaidų (žyminio mokesčio,išlaidų už atstovavimą teisme ir kt.), taip pat sutaupomas laikas, norint atgauti skolą.

 

Teisminis skolos išieškojimas

1. Pareiškimas dėl teismo įsakymo išdavimo. Kreipantis į teismą su pareiškimu tai vienas iš būdų atgauti skolą. Įsigaliojęs teismo įsakymas yra prilyginamas vykdomajam dokumentui. Taigi, turint teismo išduotą įsakymą, reikia kreiptis į antstolį dėl priverstinio skolos išieškojimo. Sumokėjus antstoliui mokestį už būtinąsias vykdymo išlaidas, antstolis pradės priverstinį skolos išieškojimą.
2. Kreiptis į teismą dėl skolos priteisimo supaprastinta dokumentinio proceso tvarka. Teismas kaip ir teismo įsakymo išdavimo atveju formaliai patikrina įrodymus ir priėmęs sprendimą jį siunčia skolininkui, kai teismo sprendimas įsiteisėja galima priverstinai vykdyti su antstolio pagalba. Jei skolininkas nesutinka ir pareiškia prieštaravimus teismo procesas vyksta pagal CPK nustatytus reikalavimus.
3. Ieškinys pagal bendrosios ieškininės teisenos taisykles. Pats ilgiausias, brangiausias ir sudėtingiausias būdas atgauti skolą, bet juo patariama pasinaudoti, kai skolininkas įsiskolinimą neigia ir kai trūksta rašytinių įrodymų. Paduotant ieškinį, prie kurio pridedami visi turimi rašytiniai įrodymai. Tuomet vyksta šalių keitimasis įvairiais procesiniais dokumentais (atsiliepimas į ieškinį, dublikas, triplikas). Savo nuožiūra teismas gali skirti ne daugiau kaip du parengiamuosius posėdžius ir tik po to skirti bylos nagrinėjimą teismo posėdyje, kurio metu yra vertinami rašytiniai įrodymai, jei reikia, apklausiami liudytojai ir tik po ilgo teisminio proceso priimamas sprendimas.

 

“Jurismediator“ teisininkai – mediatoriai teikia paslaugas skolų išieškojimo ir prevencijos srityje:

Konsultavimas skolų išieškojimo ir prevencijos klausimais;
Ikiteisminis skolos išieškojimas (priminimų, pretenzijų ir kt.juridinių dokumentų rengimas);
Kliento atstovavimas derybose;
Teikiame mediacijos paslaugas ir parengiame taikos sutartis;
Procesinių dokumentų rengimas (teismo įsakymų, pareiškimų, ieškinių ir kt.).

Turite klausimų skolų išieškojimo ir prevencijos srityje, skambinkite tel. nr.:  +370 657 50014.