Statybų teisė - Juris Mediator
Statybų teisininkai Kaune. Teisės doktrinoje skiriami keturi pagrindiniai statytojo tikslai: statinio kaip galutinio statybos proceso produkto aukšta kokybė, statybos projekto užbaigimas numatytu laiku, statybos įgyvendinimas neviršijant sutarties kainos ir įgyto nuosavybėn statinio apsauga nuo bet kokių trečiųjų asmenų pretenzijų, kurios trukdytų statytojui generuoti kapitalą ar net lemtų nuosavybės objekto praradimą.
Statybų ir NT teisės paslaugos Kaune, Statybų teisininkai Kaune
15737
page-template-default,page,page-id-15737,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Statybų teisė

Statybų teisė

Statybų teisininkai Kaune. Teisės doktrinoje skiriami keturi pagrindiniai statytojo tikslai: statinio kaip galutinio statybos proceso produkto aukšta kokybė, statybos projekto užbaigimas numatytu laiku, statybos įgyvendinimas neviršijant sutarties kainos ir įgyto nuosavybėn statinio apsauga nuo bet kokių trečiųjų asmenų pretenzijų, kurios trukdytų statytojui generuoti kapitalą ar net lemtų nuosavybės objekto praradimą. Statybų teisę reglamentuojantys įstatymai keičiasi, taip pat keičiasi ir teismų praktika statybos ir nekilnojamo turto srityje. Statybų teisės ir NT “Juris mediator” teisininkai iškilus ginčui pirmenybę teikia taikiam ginčo išsprendimui – teikia mediacijos paslaugas, jei nepavyksta iškilusį ginčą išspręsti taikiu būdu, teikia teisines konsultacijas kaip būtų galima apginti savo interesus teismine tvarka.

 

“Juris mediator” teikiamos teisinės paslaugos statybų ir NT teisėje:

  • Konsultuojame statybų ir NT teisės klausimais;
  • Konsultuojame sudarant nekilnojamojo turto preliminarius, pirkimo-pardavimo, nuomos ir kt. sandorius;
  • Rengiame su statybos procesu susijusias sutartis;
  • Teikiame taikinamojo tarpininkavimo paslaugas nekilnojamojo turto ir statybų teisės srityje.
  • Padedame įteisinti nebaigtas statybas.

 

Turite klausimų statybos ir nekilnojamo turto teisės srityje, skambinkite Tel.nr. :  +370 657 50014